Poštovné zdarma

Poštovné zdarma

Vyhledávání

Zadejte hledaný výraz:

Naše nabídka
Proč nakupovat u nás?

 

Pronájem skákacích hradů

Půjčovna skákacích hradů

Nejnovější produkty

Zen garden - zenová zahrádka 5

zen garden

Naše cena: 450 Kč

Zenová zahrada 4

Zenová zahrada

Naše cena: 199 Kč

Svícen s budhou

Svícen s budhou

Naše cena: 242 Kč

Profi hnojivo Joy Namahi 0,5kg

Profi hnojivo Joy Namahi 0,5kg

Naše cena: 245 Kč

Naše cena:

Anketa

Máte zájem i o umělé bonsaje?

Celkem hlasů: 20643

Odesílání na Slovensko

Odesílání bonsají a příslušenství na Slovensko

Všechny produkty, které naleznete na našich stránkách včetně živých bonsají zasíláme na Slovensko. Pro přepočet na eura používáme kurz 1eur = 25 Kč.

Garance nejnižší ceny za poštovné. Bonsaje zasíláme přímo z pošty Holíč na Slovensku, tudíž necestují z Česka několik dní, ale jsou doručeny obvykle na druhý den od odeslání, nejpozději třetí den. Zasíláme první třídou Slovenské pošty. I proto Vás poštovné nepřijde na několik stokorun.

Balíky s bonsajemi zasíláme na Slovensko ve dnech - pondělí, úterý nejpozději středa. Při pozdějším odeslání je již možné, že by balík nemusel být doručen do víkendu a živá rostlina by tak byla uložena celý víkend na poště. Pokud potřebujete nutně obdržet zboží v pátek, ale objevili jste naše stránky ve středu večer/čtvrtek ráno, zachovejte klid. Kontaktujte nás a domluvíme se na expresním doručení. Cena za expresní doručení se pohybuje o něco více než klasický balíček, nicméně balíček bude doručen hned na druhý den. O přesné částce bychom Vás informovali.

Veškeré bonsaje jsou důkladně zabaleny, fixovány proti pohybu a proti jakémukoliv nárazu. Ručíme za to, že k Vám bonsai dorazí naprosto bez jakékoliv úhony, máme mnohaleté zkušenosti s balením a zasíláním rostlin na internetu. Pokud bydlíte poblíž našemu bonsai centru, můžete si přijet osobně bonsaj vybrat a vyzvednout.

Při platbě předem na náš účet, který je vedený na Slovensku, zaplatíte pouze 4,50 € za poštovné. Při částce nad 1000,- 1.50 €.

Na Slovensku máme stovky stálých zákazníků. DĚKUJEME VÁM ZA DŮVĚRU.

 

Ceny za poštovné na Slovensko

 1. třída Slovenské pošty
Platba předem na účet4,50 eur
Dobírka6 eur

 Při nákupu nad 40 eur je poštovné zdarma.