Poštovné zdarma

Poštovné zdarma

Vyhledávání

Zadejte hledaný výraz:

Naše nabídka
Proč nakupovat u nás?

 

Pronájem skákacích hradů

Půjčovna skákacích hradů

Nejnovější produkty

Zen garden - zenová zahrádka 5

zen garden

Naše cena: 450 Kč

Zenová zahrada 4

Zenová zahrada

Naše cena: 199 Kč

Svícen s budhou

Svícen s budhou

Naše cena: 242 Kč

Profi hnojivo Joy Namahi 0,5kg

Profi hnojivo Joy Namahi 0,5kg

Naše cena: 245 Kč

Naše cena:

Anketa

Máte zájem i o umělé bonsaje?

Celkem hlasů: 20645

Možnosti dopravy a balení

Možnosti dopravy a balení bonsaje

Naše produkty odesíláme Českou poštou, můžete si vybrat dva druhy balíků. Rozdíl je v ceně poštovného a rychlosti doručení:

 BALÍK DO RUKY - doručení na druhý den od odeslání (pokud si objednáváte bonsaje, zvolte tuto variantu, aby bonsai netrávila více dní v balíku. V případě, že objednáváte například větší množství produktů, zvolte také Balík do ruky. Obyčejný balík lze zvolit pouze pokud se bude jednat o balíček do 2 kg a zároveň bude zaplacen předem. Pokud zaplatíte Balík do ruky předem, budete platit menší částku za poštovné. V případě, že nebudete mít zájem zaplatit Balík do ruky předem,  je zde částka mírně vyšší.)

 OBYČEJNÝ BALÍK - doba doručení je obvykle za 2 dny po odeslání (UPOZORNĚNÍ: Tuto formu můžete využít pouze pokud objednávka neobsahuje živou bonsai, celková hmotnost balíčku bude do 2 kg a zároveň se bude jednat o platbu předem. V opačném případě vybírejte pouze balík do ruky.)

Všechno naše zboží je expedováno ihned, nejpozději však pátý den od objednávky. Ve výjimečných případech, kdy nejsme schopni dodržet tuto lhůtu, budete neprodleně informováni. Pokud máte speciální přání na dobu doručení, uveďte je prosím do poznámky k objednávce. Vyjdeme Vám samozřejmě vstříc. Můžeme Vaši zásilku doručit v určitý konkrétní den apod. Dokážeme do různých míst v některých případech doručit bonsai i o víkendu. Kontaktuje nás a určitě najdeme spolu vhodné řešení.

Ceník poštovného

 

Platba předem

Dobírkou
Balík do ruky89 Kč125 Kč
Obyčejný balík75 Kč115 Kč

Při nákupu nad 1200,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA při platbě bankovním převodem. Při nákupu nad 1200,- při dobírce platíte pouze 39,- (poplatek za dobírečné).

 

Balení bonsaje

Všechny naše bonsaje jsou důkladně baleny speciální metodou, fixovány proti pohybu a celkově je zajištěno, aby se k Vám dostaly zcela bez úhony. Máme mnohaleté zkušenosti ze zasíláním rostlin poštou. Za každou naši zásilku ručíme, že se k Vám dostane včas a naprosto bez úhony. Pobyt v balíku ji nemůže jakkoliv uškodit, jelikož zasíláme obchodním balíkem a rostliny jsou na místě na druhý den od odeslání, čili nestráví v balíku více než 24 hodin. Každá bonsaj je dostatečně zalita a má misku se substrátem umístěnou ve vlhkém prostředí, takže i kdyby zůstala v balíku více dní, neohrozí ji to. Důkazem našeho perfektního balení je i spokojenost našich zákazníků, kteří jsou nadmíru spokojeni s úrovní zabalení.