Poštovné zdarma

Poštovné zdarma

Vyhledávání

Zadejte hledaný výraz:

Naše nabídka
Proč nakupovat u nás?

 

Pronájem skákacích hradů

Půjčovna skákacích hradů

Nejnovější produkty

Zen garden - zenová zahrádka 5

zen garden

Naše cena: 450 Kč

Zenová zahrada 4

Zenová zahrada

Naše cena: 199 Kč

Svícen s budhou

Svícen s budhou

Naše cena: 242 Kč

Profi hnojivo Joy Namahi 0,5kg

Profi hnojivo Joy Namahi 0,5kg

Naše cena: 245 Kč

Naše cena:

Anketa

Máte zájem i o umělé bonsaje?

Celkem hlasů: 20572

Bonsai centrum

Bonsai centrum

Neváhejte a navštivte naši kamennou prodejnu Bonsai centrum. Pokud to k nám máte blízko, přijďte si osobně vybrat tu nejpěknější pro Vás. Pro milovníky bonsají, se vyplatí přijet i z větší dálky. Vždy Vám pomůžeme vybrat tu nej, dle Vašich požadavků. U zákazníků rozhodují také zkušenosti s pěstováním bonsají, cena bonsaje a snažíme se Vám vybrat bonsaj také podle toho, kde bude Vaše bonsaj umístěna. Některým bonsajím vyhovují spíše světlejší umístění a některým  je zcela jedno, jestli mají stín či světlo.

Kromě bonsají Vám můžeme poskytnout poradenství v oblasti pěstování. V prodejně najdete mimo bonsaje speciální substráty, hnojiva na bonsaje, knihy o bonsajích, dráty k tvarování, misky na bonsaje, nářadí jako nůžky, pilky apod.

Bonsaj můžete také objednat z pohodlí domova přes naše internetové stránky a následně si vybranou rostlinu či příslušenství u nás vyzvednout a zaplatit na místě, nebo platbou předem. Díky internetovému obchodu si i zákazníci i zdaleka, mají možnost vybrat a nechat si ji zaslat až domů. Kvalitní a dokonalé balení je samozřejmost.

Bonsai Centrum

Legionářů 2
Hodonín, 695 01
 
Pro maximální komfort zákazníků, přijímáme také platební karty: Visa, Visa pay wave, Visa electronic, Maestro, MasterCard, JCB, Diners club international, Discover, American expes, Union pay, V pay.

Otevřeno pro Vás máme:
Po-Pá: 9 - 17:00
So: 9 - 11:30

Mimo uvedenou pracovní dobu můžete po dohodě přijet kdykoliv a my Vám bez problémů otevřeme prodejnu. 

Tak neváhejte a přijďte. Těšíme se na Vaši návštěvu.    Kolektiv Bonsai Centra